Wśród ciszy pobliskich pól i lasów w odległości ok. 200m od zbiornika wodnego w Karninie, na powierzchni ponad 3,5ha powstało osiedle, składające się z 10 domów wolnostojących oraz z pięciu segmentów domów (11+11+7+7+4) w zabudowie szeregowej.

Dojazd do osiedla od centrum miasta zajmuje ok. 15 minut.

Powierzchnia każdego domu wynosi 154,40m2 (w tym 19,20m2 garaż, zlokalizowany w bryle budynku). Domy w zabudowie wolnostojącej mają różnej wielkości działki, od 925m2 do 1588m2. Do domów w zabudowie szeregowej – skrajnych, przynależą działki od 560m2 do 875m2, natomiast domy środkowe w zabudowie szeregowej, posadowione są na działkach o powierzchni 405m2. Każdy dom w zabudowie szeregowej posiada własną, niezależną konstrukcję, w związku z czym, ściana między budynkami nie jest ścianą wspólną dwóch budynków.

Osiedle „Nad Rozlewiskiem” budowane jest z najwyższej jakości materiałów.

Proponujemy Państwu zakup domów w 3 wariantach wykończenia.

  W ofercie stanu surowego zamkniętego otrzymacie Państwo dom:
 • przykryty dachówką ceramiczną Roben
 • krokwie wychodzące za obrys budynku są heblowane i malowane łącznie z podbitką z boazerii
 • zamontowane są okna ze szprosami w kolorze białym, na parterze z roletami zewnętrznymi
 • okno tarasowe przesuwne z elektryczną roletą zewnętrzną
 • parapety zewnętrzne z klinkieru
 • drzwi wejściowe łukowe, z pełnego drewna w kolorze podbitki wykonane wg projektu
 • brama garażowa elektryczna w kolorze okien
 • elewacja zewnętrzna budynku ze sztukaterią okienną oraz okładzinami słupów w kamieniu naturalnym
 • wewnątrz budynku wykonane są ścianki działowe

Wszystkie działki są ogrodzone z trzech stron, a teren ogrodów wyrównany z rozplantowaną warstwą humusu. Do domów prowadzą wybrukowane pasy pieszo-jezdne o szerokości 6m. Każdy budynek posiada następujące media: prąd, gaz, lokalne ujęcie wody z hydroforem, zlokalizowanym w garażu, (po podłączeniu osiedla do miejskiej sieci wodociągowej, na pewno będzie przez Państwa wykorzystywane do pielęgnacji ogrodu) oraz bezodpływowy zbiornik na nieczystości ciekłe.

Przygotowaliśmy dla Państwa także 2 pakiety instalacyjne, z odbiorami końcowymi budynków. Wszystkie szczegóły znajdują się w specyfikacji materiałowej oraz w opisach pakietów. Zapraszamy do zapoznania się z tymi dokumentami, mamy nadzieję, że właśnie „Nad Rozlewiskiem” znajdziecie Państwo swój wymarzony dom...

Nasze osiedle jest już w większej części zrealizowane, tak więc jeśli macie Państwo ochotę wejść do domu „Nad Rozlewiskiem", prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia prezentacji.

Serdecznie zapraszamy...